Використовуйте більше простору на відкритому повітрі.

З першими теплими днями навесні і аж до «бабиного літа» восени, більшість домовласників проводять багато часу на дворі, займаючись домашніми справами.

Перебування на відкритому повітрі буде ще більш приємним, якщо ви створите свій власний особистий оазис, який буде одночасно функціональним і красивим.

Нижче, ми приведемо декілька прикладів як зробити частину вашого простору більш відкритою та цікавою. Особливо ми зосередимося на патіо, тому що вони є одними з найбільш популярних елементів дизайну сучасних будинків.

patio blog2

Головне – це комфорт.
Ми пишаємося тим, що в середині наших будинків і тим як багато часу витрачаємо на оздоблення інтер'єру. Та як правило ніколи не думаємо, як виглядає відкритий простір навколо. Іржаві меблі на літній терасі, цвілі подушки та розсохла деревина  не приваблюють. Отож при проектуванні патіо, потрібно зосередити свою увагу на комфорті. Що ж буде стимулювати вас і вашу родину проводити більше часу у вашому дворі? Ось кілька порад:

– Обирайте максимально комфортні домашні меблі. Не обмежуйтесь штучними подушками, які змушують вас пітніти та почуватись не зручно!
– На відкритому повітрі розкладіть килим, щоб комфортно ходити босоніж навіть по бетонній підлозі. Існує багато варіантів килимових покритів стійких до дії навколишнього середовища.
– Комфорт не обмежується речами, це ще і те як виглядає ваш простір. Нудні бетонні плити, мертві рослини та відсутність кольорів не заохочую вас затриматися тут надовго. Використовуйте відкритий простір як можливість для творчості, втілюйте ідеї, яких ніколи не буде у вашому домі. Яскрава фарба на стінах, плетені меблі замість типового пластику, візерунки, смуги… і це не межа!

patio blog1

Подумайте про надійність.
У той час як комфорт і стиль заохочують вас використовувати відкритий простір, не забудьте про використання міцних матеріалів для його створення. Це дозволить вам насолоджуватись приємним відпочинком ще довше. Вітер, сонце, дощ та пісок -  все це може мати згубні наслідки для меблів і предметів декору.

– Шукайте всесезонні меблі та аксесуари, які не піддаються впливу роси, морозу, гниття або іржі.
– Пластик міцний, але легко вицвітає під прямими сонячними променями. Деревина із часом також змінює зовнішній вигляд, та на відміну від пластика, як правило стає ще більш привабливою. Наприклад такі матеріали як кедр або червоне дерево, достатньо міцні і довговічні, особливо при постійні обробці захисними засобами.
– Для отримання більш сучасного або промислового вигляду, можна використати алюмінієві меблі – вони менше піддаються руйнуванню та не будуть іржавіти.

patio blog3

Не забудьте про освітлення.
Ефективне освітлення може зробити ваш відкритий простір більш цікавим та естетично приємним. Залежно від типу світла, що ви використовуєте та його розміщення, ви можете перетворити ваш двір у романтичний чи магічний відпочинок. Ось декілька ідей:

– Використовуйте вертикальне освітлення, щоб виділити дерева або архітектурні деталі. Наприклад прожектор біля основи дерев, направлений знизу-вверх.
– Освітлюйте доріжки, бордюри та елементи ландшафтного дизайну, щоб ви та ваші гості не спіткнулись у темряві. Використання ліхтарів з сонячними елементами живлення, допоможе вам скоротити витрати на електроенергію.
– Звисаючі з дерев ліхтарики, також додадуть трохи феєрії вашому простору. Нейлонові ліхтарі - набагато більш міцніший варіант, ніж традиційний папір.
– Відкритий вогонь - ще один спосіб додати світла та затишку. Спеціальні столи, вогнища або відкриті каміни, чудовий варіант, щоб зігрітись проводячи вечори із друзями на відкритому повітрі. Який би тип вогню ви не обрали, не забудьте переконатися, що це відповідає протипожежним нормам.

Ми сподіваємося, що ці ідеї надихнуть вас інвестувати у створення простору, де ви і ваша сім'я буде приємно проводити час. І якщо ви продаєте ваш будинок, майте на увазі, що 80% покупців вважають бажаним наявність хорошого патіо або літньої тераси. Так що використовуйте більшу частину вашого відкритого простору для створення оази про яку ви завжди мріяли!

Зв'яжіться з нами

вул. Білецька 1а/410, м. Тернопіль
Україна
ТОВ "Т-Сервіс"

Тел: +38 067 352 0102

×