Корисні поради для переїзду в нове помешкання.

Переїзд у новий будинок – це одна із найбільш стресових ситуацій у житті вашої сім’ї.

blog pomeshkannya1Пакування речей, завантаження меблів тай так, щоб улюбленого медведика не забути досить важка праця, яка займає багато часу та сил, навіть при допомозі друзів чи найнятих робітників. Ми вирішили дати декілька корисних порад для полегшення цього процесу.

Складіть список речей.
Після того, як ви побачите на папері все, що вам необхідно зробити, ви зможете спланувати свій час і буде менше шансів забути щось справді важливе.

Придбайте все необхідне для пакування.
Турбуєтесь про те, щоб вантажники не розбили улюблену вазу з античного скла? Все ваше майно повинно бути ретельно запаковане таким чином, щоб потрапити у нове місце цілим та неушкодженим. Зберіть усі необхідні пакувальні матеріали, в тому числі коробки, пакувальну стрічку, бульбашкову плівку, а також будь-які інші матеріали, що можуть знадобитись при переїзді. Тепер ви уникнете повного безладу та пошкоджень.

Оберіть перевізника.blog pomeshkannya2
Найбільш надійні перевізники с хорошими відгуками та рекомендаціями, отримують досить багато замовлень та часто зайняті, особливо в літні місяці. Отож, як тільки ви визначились із датою переїзду, домовтесь з транспортною компанією заздалегідь. Це особливо важливо, якщо ви переїзжаєте на велику відстань.

Не захаращуйте ваш будинок.
Позбудьтесь усіх старих речей, які вам не потрібні або яких ви не збираєтесь більше використовувати. Це зробить ваш переїзд набагато простішим та дешевшим. Пожертвуйте зайве майно благодійним організаціям – можливо комусь воно потрібне більше ніж вам.

blog pomeshkannya3Усе підпишіть!
Люди мають звичку думати: «Я пам’ятаю, що лежить у цій коробці». Проте, зазвичай все зовсім навпаки. Напишіть великими літерами на кожній коробці її вміст і коли вам буде потрібна ваша кавоварка, ви точно будете знати куди поклали її.

Маємо надію, що тепер ви стали ще більш підготовлені до переїзду в новий, затишний будинок від Т-Сервіс.

Зв'яжіться з нами

вул. Білецька 1а/410, м. Тернопіль
Україна
ТОВ "Т-Сервіс"

Тел: +38 067 352 0102

×