Прикрашаємо подвір’я до свят

Різдвяні світлові кулі надзвичайно красиво та ефектно виглядають на вашому подвір’ї та стануть унікальною прикрасою вашого будинку.

Світлове шоу, яке точно вразить ваших близьких та друзів, насправді досить легко зробити за допомогою декількох речей. У цій статті ми хочемо запропонувати більш докладні інструкції по створенню Різдвяних куль використовуючи світлодіодні гирлянди.

svyato1По-перше, підготуємо інвентар. Для цього проекту, нам потрібні дротяна сітка, ножиці по металу, вимірювальна рулетка, рукавиці та світлодіодні вогні.

 

 

svyato2

 

Розстеліть дротяну сітку і позначте необхідні розміри. Щоб створити форму кулі, сітка повинна бути вдвічі більша в довжину, ніж в ширину. Ми розглянемо кулю, розміри сітки для якої повинні бути  5 см х 10 см.

 

 

svyato3

Користуйтесь захисними рукавицями після того як розріжете сітку, провід може бути гострим і буде ризик травмуватись при скручуванні кінців.

 

 

svyato4

 

Коли сітка розрізана, помістіть обидва кінці разом та з'єднайте між собою шляхом скручування.

 

 

svyato5

Ми отримали циліндр з дротяної сітки.

 

 

 

 

svyato6

Тепер починаємо процес формування кулі.
Зігніть кінці циліндру наче плісировану тканину та скріпіть складки дротом. Зігнувши циліндр з двох боків, створюємо круглу форму. Відріжте лишній дріт ножицями та закріпіть усі кінці, щоб переконатися, що він буде триматись.

 

 

svyato7

Натискайте на вигини або навпаки, щоб створити більш сферичну форму.

 

 

svyato8

Після того, як наша куля готова, прийшов час обернути її вогнями. Візьміть перший рядок та закріпіть його так, щоб штепсель знаходився на зовні. Це дозволить без проблем підключати світлову кулю до джерела живлення.

 

 

svyato9

Оберніть кулю гирляндою, фіксуючи час від часу кожен виток. В даному випадку, ми зробили три витки світлодіодних вогнів. Для додаткової яскравості можна накладати гирлянду на відстані 5 см між витками по діаметру кулі. Після того, як вогні повністю закріплені навколо сітки, Різдвяна куля готова до підключення.

 

 

svyato10

Використовуйте більше кольорів та кулі різних розмірів, щоб створити Різдвяну казку на своєму подвір’ї. Обіцяємо -діти будуть у захваті!

 

 

За матеріалами ресурсу

 

Зв'яжіться з нами

вул. Білецька 1а/410, м. Тернопіль
Україна
ТОВ "Т-Сервіс"

Тел: +38 067 352 0102

×